Kategoriler
YAYIN EVLERİ
Fiyat Aralığı

Askıda Kitap

Kitapsepete’den sizler için yeni bir proje, Askıda Kitap.

Nasıl Askıya Kitap bırakılır?

Okunmasını istediğiniz veya okuyucularla buluşması için destek olmak istediğiniz bir kitap varsa siparişinizi verirken sepetinizdeki hangi kitabın askıya bırakılmasını istiyorsanız not kısmına kitapların adını ve askıya bırakılmasını istediğinizi yazarak projeye dahil olabiliyorsunuz.

Askıya bırakmak istediğiniz kitap site yöneticimiz tarafından ilgili bölüme gönderiliyor ve Askıda Kitap başlığı altında sergileniyor.


Askıda kitaptan kimler faydalanabilir?

İlk etapta gençlerimizin kitaplarla buluşması için askıda kitap uygulamasından öğrencilerimizin faydalanmasını sağlamayı düşündük.

Bunun için öğrencilerimiz info@kitapsepete.com mail adresine öğrenci kimliklerinin fotoğrafını gönderdiklerinde kendilerine 60 liralık bir hediye çeki kodu gönderilecektir. Bu kod ile askıda kitaplardan istediklerini seçecekler ve hiçbir ücret ödemeden askıda olan kitaplardan seçtikleri kitaplara sahip olabilecekler.

Askıda Kitap projesinde kargo ücretini kim ödüyor?

Askıda kitap projesine kitapsepete olarak destek vermek adına kargo ücretlerini biz karşılıyoruz. Böylece öğrencilerimizin cebinden hiçbir tutar çıkmamış oluyor.

Ayrıca askıda kitap uygulamasına yaşları küçük olan öğrencilerimiz adına velileri de başvurabiliyor ve aynı şekilde faydalanabiliyorlar.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 4 Ürün
Tükendi
Kağıt Yayınevi - Kitap Sepete
Ödeme linki
1,030.00 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?